Tekintse meg mely pozíciókra pályázhat jelenleg cégünknél:

Irodai értékesítési asszisztens

Feladatkör:
– Fő feladat a front sales támogatása központi pécsi irodánkból
– Értékesítők informálása, munkájuk dokumentálása, segítése
– Kapcsolattartás a beszállítókkal, ügyfelekkel
– Árajánlatok készítése, kiküldése
– CRM rendszer használata, rendelések rögzítése
– Levelezőrendszer folyamatos figyelése
– Adminisztrációs feladatok elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások:
– Felhasználói szintű számítógépes ismeretek, Excel, Word, Outlook ismerete
– Terhelhetőség és felelősségteljes munkavégzés
– Kiváló kommunikációs készség
– Magabiztos, határozott kiállás
– Érettségi bizonyítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
– Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
– Ruházati termékek, munkavédelmi termékek ismerete
– Számlázó program, CRM rendszer használati tapasztalat
– Gépírási rutin

Amit kínálunk:
– Stabilitás, kiszámíthatóság, biztonság
– Teljes körű betanítás és folyamatos segítségnyújtás
– Fiatalos, dinamikus csapat
– Versenyképes fix fizetés
– Kellemes irodai környezet, esetenként otthoni munkavégzés
– Saját munkaterület

Munkavégzés helye:
– 7631 Pécs, Kemény Zsigmond u. 98.

Munkaidő:
– Hétfőtől péntekig 7.30-tól 16.00-ig

Fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel várjuk, melyben kérlek pár sorban mutasd be magad és írd meg, hogy miért szeretnél nálunk ebben a pozícióban dolgozni, illetve emeld ki az itt releváns tapasztalataidat és képességeidet.

Határidő: 2022.11.20.

Szabász

Szabász munkakörbe, munkaruházat gyártásához értő szabászt keresünk! ✂️

📝 Feladatkör:
– Terítékrajz készítés, teregetés
– Teríték kivágása, csomag összekészítés

📢 Az álláshoz tartozó elvárások:
– Szabászgép használat, alkatrészek ismerete
– Józan életvitel, megbízhatóság
– Fizetési igény megjelölése

🆙 Az állás betöltésénél előnyt jelent:
– Ez irányú szakmában szerzett tapasztalat
– Textil termékek ismerete

✅ Amit kínálunk:
– Határozatlan idejű munkaszerződés
– Versenyképes fizetés
– Jó csapat, céges programok

📍 Munkavégzés helye:
7631 Pécs, Kemény Zsigmond u. 98

Emailben, fényképes önéletrajzzal az allas@polotransz.hu email címen, vagy a lenti űrlap segítségével.